Raycop - hlavní strana

Jak funguje antibakteriální vysavač Raycop?

Raycop je revoluční antibakteriální vysavač, díky kterému odstraníte ze svých matrací, postelí a čalouněného nábytku bakterie, roztoče a další choroboplodné zárodky. Raycop je jediný produkt svého druhu na světě a je oceněn a schválen Britskou nadací pro alergie.

Antibakteriální vysavač Raycop

UV-C sterilizační lampa

UV-C sterilizační lampa zabije 99,9% bakterií a vymýtí roztoče a další choroboplodné zárodky, které jsou katalyzátorem pro vznik různých alergií, astma a dalších onemocnění jako je zápal plic.

Vibrační destička

Vibrační destička uvolní miliony roztočů, kteří jsou hákovitě zakleslí v matracích, polštářích a čalouněném nábytku a umožní tak jejich hloubkové vyčištění.

Výkonné sání

Výkonné sání s 2-stupňovou mikro-alergickou filtrací bezpečně a efektivně vyhubí a odstraní roztoče a jejich výkaly z Vašich matrací, polštářů, peřin a dalšího čalouněného nábytku.


Jak Raycop používat

K dispozici jsou dvě možná nastavení antibakteriálního vysavače Raycop:

  • UV-C sterilizační lampa, vibrační destička a výkonné sání pro postele a čalouněný nábytek.
  • UV-C sterilizační lampa a výkonné sání pro použití na povrchy a materiály, které nevyžadují použití vibrační destičky.

Z bezpečnostních důvodů lze Raycopa spustit pouze 4-mi po sobě správně zvolenými kroky. Díky tomu je zajištěna bezpečnost Vaše i dalších osob.

Co je UV-C technologie

Ultrafialové (UV) světlo je elektromagnetické záření s vlnovou délkou kratší než viditelné světlo. Spektrum se skládá z elektromagnetické vlny s frekvencí vyšší než ta, kterou člověk identifikuje jako fialovou barvu (purpurovou). UV světlo je běžnou součástí slunečního záření. Většina lidí si toto záření uvědomí teprve ve chvíli, kdy se spálí při opalování. UV světlo je rozděleno do různých řad, s krátkou vzdáleností UV (UV-C) je "UV dezinfekční". V určitých vlnových délkách je UV mutagenní pro bakterie, viry a další mikro-organismy.

Antibakteriální vysavač Raycop

Ewbank Raycop využívá UV-C technologie.

UV-C záření, vznikající v trubici namontované uvnitř Raycopa, uvolňuje velké množství neviditelných ultrafialových paprsků 254nm (nanometrů) vlnové délky. Toto UV-C germicidní světlo poškozuje DNA prachových roztočů, bakterií, virů a jiných patogenů a tím ničí jejich schopnost se množit a způsobit onemocnění.

UV-A, -B a -C záření způsobuje poškození všech živých organismů, včetně bakterií, hub a hmyzu. UV-C záření je ze všech tří druhů nejúčinnější a působí pouze na krátkou vzdálenost.

Vzhledem k jeho silným smrtící účinkům a snadnosti dodat jej ve vysokých dávkách, je UV-C po desetiletí využíváno k zabíjení bakterií pomocí dezinfekčních zařízení.
Antibakteriální vysavač Raycop
Zbavte se roztočů!